Profil użytkownika Dagmara Bożyszczek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Hotel i Restauracja Biały Dom Stanisława i Leonard Swoboda, Czerwionka-Leszczyny
opublikowano ponad 8 lata temu
Wiele razy byam tu na różnych imprezach okolicznościowych i zawsze wracam zadowolona.Mają pyszne jedzenie a obsługa kelnerska jest bardzo miła.
Dagmara Bożyszczek