.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Damian Cebulski

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 7 lata temu

Unikać tej firmy, zamowilismy garaż, podczas zamawiania czas oczekiwania 2-3 tygodnie, po miesiącu nadal nic, ciągle oklamywanie klienta, że garaż będzie do końca tygodnia, po czym okazuje się, że garaż może będzie za kolejny miesiąc..
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zgadza się,ja czekałem 4 miesiace, po czterech miesiacach zwrot zaliczki i zostałem bez garażu