.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Daniel Kiełczewski

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Niezwykle miły i przyjazny personel. Przed rozpoczęciem spływu otrzymaliśmy wszystkie najważniejsze informacje o trasie i tutorial co robić na kajaku. Podczas spływu można było bez problemu skontaktować się telefonicznie. Wszystko było na czas, a ceny też fajne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie