.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Danuta Szott

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Salon Fryzjerski U Magdy. Magdalena Kowalik, Suchedniów

opublikowano ponad 3 lata temu

Pani Magda jest professional! Przy tym bardzo mila i serdeczna! Polecam w 100%
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie