Profil użytkownika Danuta Szott
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Salon Fryzjerski U Magdy. Magdalena Kowalik, Suchedniów
opublikowano ponad 3 lata temu
Pani Magda jest professional!
Przy tym bardzo mila i serdeczna!
Polecam w 100%
| Opinie | 1 |
opublikowano ponad 3 lata temu