Profil użytkownika Daria Filinger
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Chełmińska Elżbieta. Introligatornia, prace dyplomowe, starodruki, Bydgoszcz
opublikowano ponad 9 lata temu
Bardzo polecam! Powierzyłam Panu Chełmińskiemu zniszczony przez czas, rodowy album do zdjęć- szczególną rodzinną pamiątkę. Wykonanie przerosło moje oczekiwania. Piękna, skórzana, stylowa oprawa, współgrająca z wnętrzem. Pan Chełmiński- osoba, wykonująca pracę z pasją, dodatkowo bardzo szybki czas realizacji.
Daria Filinger