.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Daria Witkowicz

Opinie 1

Opinie

16 kwietnia 2025

Wizyta w klinice Zakrzewcy to była najgorsza strata pieniędzy. Konsultacja trwała 2 minuty, mimo że miało być 15. Zapłaciłam 300 zł za nic. Lekarz tylko spojrzał na bliznę i powiedział, że „w sumie nie trzeba nic robić, bo jej nie widać”. Zero konkretów, żadnej wartości z tej wizyty. Strata czasu i pieniędzy. Nie polecam tej kliniki.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie