Profil użytkownika Daria
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa, Świdnica
opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam. Pan doktor jest bardzo miły, pomocny, ma ogromną wiedzę na temat medycyny estetycznej i ogromne doświadczenie. Dlatego mu zaufałam i bez obaw powierzyłam swoją skórę. Dokładniej to za poradą pana doktora zdecydowalam się na serię peelingów medycznych. I nie załuję ! Bo skóra w końcu odżyła, jest gładsza, a brzydkie plamy po pryszczach zniknely :)