Profil użytkownika DARIUSZ FIEBRICH
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat SKP. Okręgowa stacja kontroli pojazdów, Bytom
opublikowano ponad 3 lata temu
Rzetelna stacja kontroli korzystam od kilku lat przemiła i sympatyczna obsługa drobne poprwki świateł usuwane na miejscu zero stresu