Profil użytkownika Dariusz Smykiel
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 9 lata temu
Lidzie Gregobus to oszusty bo umawjaja sie z ludzmi a jch puznjej nie zabieraja dzien przed wyiazdem dzwonja ze jch nie zabiora szok
Dariusz Smykiel