.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Dawid Ładyko

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Zdecydowanie nie polecam lekarza. Ojcu przy pracy wbił się opiłek w oko i jak można się domyślić ból nie do zniesienia. Niezwykle uczynny i miły lekarz uznał, że go nie przyjmie bo "On jest brudny". Nic dziwnego, że człowiek z czymś takim przyjechał bezpośrednio z miejsca zdarzenia. Idąc na rękę "lekarzowi" pojechał się przebrać w czyste ubranie żeby przypadkiem nie zabrudzić miejsca pracy Pana S.. Po powrocie nawet oczekujący w kolejce pacjenci nalegali na przyjęcie cierpiącego ojca ale zostali zignorowani. Zawód lekarza moim zdaniem jest po to, aby pomóc cierpiącym. Takim ludziom powinno się odbierać prawo do wykonywania zawodu. Najlepiej siedzieć na tyłku i zgarniać pieniążki bo przecież to człowiek wykształcony i mu się należy. Ja rozumiem, że można pracować wiele godzin i być zmęczonym ale akurat w tym zawodzie trzeba zadbać o podejście do pacjentów z pewną dozą empatii. Egoizm, traktowanie pacjentów jak śmieci i całkowity brak profesjonalizmu. Brawo Panie Sidorowicz, oby tak dalej. Nic tylko się leczyć. Mam nadzieję, że każdy kto kiedykolwiek będzie chciał się udać do okulisty nie trafi na wspomnianego Pana i nigdy nie będzie traktowany w taki sposób.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie