Profil użytkownika Dawid Gawlas
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Tomasz Słaby, Nowy Sącz
opublikowano ponad 4 lata temu
Pan Komornik w bezczelny sposób unika rozmowy, wybiega z biura i straszy dzwonieniem na Policje. Sprawa dotyczy zajętego konta, gdzie nakaz zapłaty jest nieprawomocny i zaskarżony w całości w Sądzie w Nowym Sączu.