Profil użytkownika Diana Kharatin
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ośrodek Szkolenia Kierowców RS Agnieszka Szydło, Pyrzyce
opublikowano ponad 2 lata temu
Bardzo polecam szkole RS🙂 super nauka i super podejście 🙂oddzielnie dziękuję panu Andrzeju za cierpliwość i super podejście 🙂serdecznie polecam szkołę RS 🙂