.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Diana Królak

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Europejskie Centrum Odszkodowań SA, Legnica

opublikowano ponad 6 lata temu

Obsługa na poziomie. EUCO dla mnie jest ok. Ogarnęli całą sprawę odszkodowania i zajęli się tematem profesjonalnie. Także pieniądze są już u mnie na koncie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie