Profil użytkownika Dobrowolski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ikar. Mechanika Pojazdowa. Montaż Instalacji Gazowych, Dębica
opublikowano ponad 15 lata temu
podczas zakładania instalacji gazowej do skody fabia 1.4 instalator przewiercił kolektor ssący auto szarpało i gasło mało solidna firma dopiero w EXPERCIE przeglądneli całą instalacje tą dziure a w ikarze niemogli znaleść przyczyny jak juz zapłaciłes za instalacje to sobie radż az sie boje o serwis jak sie co zepsuje w moim przypadku bardzo nie solidna firma