Profil użytkownika DokRat
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Gospodarstwo Agroturystyczne Wynajem Pokoi Agrotka. Jadwiga Wrese, Osłonino
opublikowano ponad 12 lata temu
Lubię pensjonaty w gospodarstwach, w przeciwieństwie do hoteli. Zawsze wychodzi nieporównywalnie taniej, o klimacie wakacyjnym nie wspominając. Jak dopisuje pogoda, nie można wtedy odmówić uroku tego wszystkiego. Osłonino jest skromne, niewielkich rozmiarów, ale bardzo przyjazne dla rodziców z dziećmi. Bliziutko do Pucka.
Opinia na temat Manufaktura Piękna - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Profesjonalnej, Wrocław
opublikowano ponad 12 lata temu
Miałam tutaj depilację. Delikatny zabieg, w niskiej cenie.