Profil użytkownika Domcia XYZ
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Salon Fryzjerski DOROTA Dorota Huzar, Korsze
opublikowano ponad 5 lata temu
Tak spalonych włosów jeszcze nie miałam jak po wyjściu z salonu. Nie polecam. Każdemu wręcz odradzam. Pasemka na czepek, plamy na czubku głowy, pasemka zamiast blond to żółte, na gorze pasemka aż za mocne a na dole w ogóle ich nie widać . masakra!!!
Domcia XYZ