.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Domek

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Widać właściciel firmy lubi sobie pobluzgać na klienta. Mnie spotkało to samo. Wykonali drzwi nie zgodnie z umową i na moje uwagi usłyszałem tylko wiązankę. Podczas reklamacji w biurze sekretarka czy inna tej klasy osoba wymądrzała się co to jest plyta mdf i ja to powinienem wiedziec a w ogóle to niech się gonię. Bardzo nie miła obsługa mogła by być przycmiona przez drzwi dobrej jakości. Niestety jednak drzwi niczym nie ustępują jakości obsługi - tez tragedia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie