.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika DOMI DOMI

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Pizzeria Andreo Andrzej Kardaś, Murzasichle

opublikowano ponad 6 lata temu

Właśnie przyszły moje kotlet burger oraz pizza,no niebo w gębie!kotletburgery były tak pyszne ze jakbym mogła zjadłabym też pudełko,super zapakowane,nic nie wylatywalo jak u konkurencji, pizza super POLECAM!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie