Profil użytkownika DOMI DOMI
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Pizzeria Andreo Andrzej Kardaś, Murzasichle
opublikowano ponad 6 lata temu
Właśnie przyszły moje kotlet burger oraz pizza,no niebo w gębie!kotletburgery były tak pyszne ze jakbym mogła zjadłabym też pudełko,super zapakowane,nic nie wylatywalo jak u konkurencji, pizza super POLECAM!!!!!
DOMI DOMI