Profil użytkownika Dominika e
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Prywatny Gabinet Stomatologiczny Aneta Kuszneruk-Kopania, Biała Podlaska
opublikowano ponad 4 lata temu
Najgorszy dentysta u jakiego byłam. Dwa razy było podejście do jednego zęba(po każdym razie Pani zapewniała że już jest dobrze) do momentu kiedy pojawił mi się guz na dziąśle wtedy rozłożyła ręce i zaproponowała kolejne podejście, poszłam do innego dentysty i okazało się że ząb jest do wyrwania już. Zapłaciłam pieniądze które poszły na pusto a ząb jest w tej chwili do wyrwania.. Z szczerego serca odradzam, nie miła obsługa, zero pojęcia. Pierwszy raz widziałam żeby dentysta robił coś bez zdjęcia tym bardziej jak pojawił się guz żadnego zdjęcia nie było, inny dentysta załamał serce jak posłuchał tego.
Dominika e