.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Dominika Uścińska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Przepiękne miejsce, cudowni ludzie. Uwielbiamy przyjeżdżać z rodziną do Krutyni. Dzisiaj wyjeżdżamy z tego cudownego miejsca po długim weekendzie, ale już za 2 tygodnie wracamy na jeszcze dłużej. Z Krutyni jest bardzo dobry dojazd do wielu miejsc na Mazurach, a i sam pobyt jest cudowny bo oprócz spływów kajakowych po Krutyni firma Flamingo posiada również restaurację, oraz bazę noclegową w Gościńcu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie