Profil użytkownika Dominika Uścińska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Flamingo Spływy Kajakowe Krutynia. Krutyń, Krutyń
opublikowano ponad 4 lata temu
Przepiękne miejsce, cudowni ludzie. Uwielbiamy przyjeżdżać z rodziną do Krutyni. Dzisiaj wyjeżdżamy z tego cudownego miejsca po długim weekendzie, ale już za 2 tygodnie wracamy na jeszcze dłużej. Z Krutyni jest bardzo dobry dojazd do wielu miejsc na Mazurach, a i sam pobyt jest cudowny bo oprócz spływów kajakowych po Krutyni firma Flamingo posiada również restaurację, oraz bazę noclegową w Gościńcu.