.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Dominika Zaborowska

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Damar. Gabinet Weterynaryjny. Marcinków d., Lek. Wet., Ząbkowice Śląskie

opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo dobry weterynarz. Przemiły człowiek z sercem do zwierząt i przede wszystkim ceny bardzooo oo przystępne. Polecam z czystym sumieniem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie