Profil użytkownika Dominika Zaborowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Damar. Gabinet Weterynaryjny. Marcinków d., Lek. Wet., Ząbkowice Śląskie
opublikowano ponad 7 lata temu
Bardzo dobry weterynarz. Przemiły człowiek z sercem do zwierząt i przede wszystkim ceny bardzooo oo przystępne. Polecam z czystym sumieniem.
Dominika Zaborowska