.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Dorota Kauczka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Nie polecam, pani doktor bardzo arogancko podeszła do problemu mojego kota. Leczenie nie przyniosło poprawy, a wręcz pogorszenie a pani nie znalazła czasu aby nas przyjąć. W rozmowie telefonicznej, pani wręcz wyśmiała mnie, ze zadzwoniłam dopiero jak kot zachorował, tak jak bym miała przewidzieć pogorszenie stanu zdrowia mojego kota.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie