Profil użytkownika Dorota Kauczka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet weterynaryjny PUPILEK Firlewicz J.J., Giżycko
opublikowano ponad 2 lata temu
Nie polecam, pani doktor bardzo arogancko podeszła do problemu mojego kota. Leczenie nie przyniosło poprawy, a wręcz pogorszenie a pani nie znalazła czasu aby nas przyjąć. W rozmowie telefonicznej, pani wręcz wyśmiała mnie, ze zadzwoniłam dopiero jak kot zachorował, tak jak bym miała przewidzieć pogorszenie stanu zdrowia mojego kota.