Profil użytkownika Dorota Machaluk
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Vizago - Klinika Plastyki Powiek i Medycyny Estetycznej, Gdańsk
opublikowano ponad 4 lata temu
Vizago to po prostu miejsce do którego się powraca. Po raz pierwszy trafiłam do kliniki zdesperowana, bo w innym miejscu spartaczyli mi usta. Były nierówne i wyglądały bardzo sztucznie. Bałam się, że doktor Jurska-Jaśko po prostu się podda, ale była bardzo zdeterminowana i podjęła się wyzwania. Wymagało to wielu konsultacji i kilku zabiegów ale końcowy efekt wbił mnie w ziemię. Zależało mi tylko na tym, żeby odratować to, co stało się z moją twarzą, a doktor Anna poszła nawet dalej- zrobiła moje wymarzone usta. Jestem jej dozgonnie wdzięczna i wiem ze na każdy kolejny zabieg wybiorę się też tutaj.