.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Dorota Machaluk

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Vizago to po prostu miejsce do którego się powraca. Po raz pierwszy trafiłam do kliniki zdesperowana, bo w innym miejscu spartaczyli mi usta. Były nierówne i wyglądały bardzo sztucznie. Bałam się, że doktor Jurska-Jaśko po prostu się podda, ale była bardzo zdeterminowana i podjęła się wyzwania. Wymagało to wielu konsultacji i kilku zabiegów ale końcowy efekt wbił mnie w ziemię. Zależało mi tylko na tym, żeby odratować to, co stało się z moją twarzą, a doktor Anna poszła nawet dalej- zrobiła moje wymarzone usta. Jestem jej dozgonnie wdzięczna i wiem ze na każdy kolejny zabieg wybiorę się też tutaj.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie