.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Dorota Stachowiak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Zamówiliśmy meble u Pana Ireneusza trzykrotnie. Dwa zamówienia, pomimo znacznych opóźnień, zostały zrealizowane. Pan Ireneusz nie odpowiadał na nasze wiadomości e-mail, gdy pytaliśmy o termin montażu. Mimo to, projekty, które zrealizował, były dobrej jakości, dlatego zdecydowaliśmy się na złożenie trzeciego zamówienia. W lutym 2020 roku zapłaciliśmy zaliczkę w wysokości 12 tysięcy złotych. Niestety, zaczęła się pandemia, a montaż stał się niemożliwy. Przez ponad półtora roku to my musieliśmy regularnie zwracać się z zapytaniami o status naszego zamówienia – Pan Ireneusz nie czuł się zobowiązany do informowania nas na bieżąco. Ostatnią wiadomość, jaką otrzymaliśmy, była zapewnienie, że meble zostaną zamontowane latem 2021. Informacja ta przyszła po tym, jak poprosiliśmy o zwrot zaliczki, aby przeznaczyć ją na zakup gotowych mebli - od lutego 2020 roku mieszkaliśmy "na kartonach", czekając na meble. Od lata 2021 kontakt z Panem Ireneuszem urwał się – nie odbierał telefonów, nie odpisywał na e-maile ani wiadomości. Wystąpiliśmy z oficjalnym wnioskiem o zwrot zaliczki, ale niestety, nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Obecnie skierowaliśmy sprawę na drogę prawną, domagając się zwrotu zaliczki wraz z ustawowymi odsetkami. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć, jak dług w wysokości 12 000 PLN może być dla Pana Ireneusza wartością większą niż ryzyko wpisania do rejestru dłużników, biorąc pod uwagę liczbę zleceń, które wykonuje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie