Profil użytkownika dzikPl
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat DALLAS Sklep Odzieżowy-Jeans Izabela Szybowska, Wyszków
opublikowano ponad 13 lata temu
Sklep porażka ludzie omijajcie ten sklep kupiłem tam buty w Ełku dla dziewczyny buty za 300zł po dniu odpadła poderzchwa reklamacja trwała 2 miesiące nikt się do mnie nie odezwał zadzwoniłem więc sam do nich tak reklamacja została uznana na 50% wartości obuwia zapłaciłem 300zł po 1 dniu nadawały się do kosza nie oddają pieniędzy nie wymienią na takie same tylko dobre mogę tylko domagać się 50% zł które zapłaciłem muszę jechać 100km do tego sklepu i mogę sobie coś wziąć co mają na sklepie za połowę wartości reklamowanych butów . Dzwonie do firmy nie ma osób z którymi można po rozmawiać szefowa nie dostępna ... pewnie dużo ludzi daje się robić tak w konia ale nie ze mną te numery sprawa idzie do sądu rzeczoznawca powiedział że firma DALLAS jest znana z tego typu numerów ale będę konsekwentny i spotkamy się w sądzie (do zobaczenia nie długo)