Profil użytkownika Edyta Kądziela
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Damar. Gabinet Weterynaryjny. Marcinków d., Lek. Wet., Ząbkowice Śląskie
opublikowano ponad 8 lata temu
Bardzo dobra opieka ,fachowe podejscie do pacjentow. Polecam ze szczerego serca. Edyta Kądziela
Edyta Kądziela