Profil użytkownika Edyta Naw
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Godleś Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Arkadiusz Godlewski, Witonia
opublikowano ponad 3 lata temu
Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy - montują stare i używane pompy ciepła w dodatku w podwójnej cenie. Sprawdzajcie pochodzenie urządzeń montowanych przez tą firmę oraz wnikliwie pytajcie o dokumenty potwierdzenia. Firma nierzetelna.