.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Edyta Naw

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy - montują stare i używane pompy ciepła w dodatku w podwójnej cenie. Sprawdzajcie pochodzenie urządzeń montowanych przez tą firmę oraz wnikliwie pytajcie o dokumenty potwierdzenia. Firma nierzetelna.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie