Profil użytkownika Edyta Wisniewska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Salon Novello - powiększanie ust i medycyna estetyczna, Gdańsk
opublikowano ponad 3 lata temu
Od wielu lat oddaje sie w magiczne rece P.Agnieszki🥰I nigdy mnie nie zawiodła❤️Jestem zawsze bardzo zadowolona i z czystym sumieniem POLECAM👌❤️