Profil użytkownika Elżbieta Malinowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Pasmanteria rynek Zawadzkiego 145 pawilon 25, Szczecin
25 marca 2026
Bardzo miła Pani. Maleńki sklepik z artykułami pasmanteryjnymi i włóczką. Z krótkiej rozmowy wywnioskowałam, że Pani jest "szydełkomaniaczką". W centralnym punkcie sklepu ustawiona duża kolorowa mandala na sprzedaż. Akurat 2 tygodnie przed Wielkanocą Pani robiła serwetkę z zajączkami z Pinteresta, a ja serwetkę "zające na łące" Pikotkowe wzory z fc.