Profil użytkownika Elżbieta Szamotulska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Przychodnia Weterynaryjna. Lek. Wet. m. Kacprzyński, Gdańsk
opublikowano ponad 12 lata temu
Bardzo dobrzy lekarze,poświęcili mnóstwo czasu,oddania w ratowaniu ciężkiej choroby konia zakończonej sukcesem,POLECAM.
Elżbieta Szamotulska