Profil użytkownika Ela Lesiak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Piaskowanie - Firma Produkcyjno-Usługowa Wojciech Władyka, Krosno
opublikowano ponad 11 lata temu
Bardzo fachowa, dokładna. Pięknie wypiaskowali drewnianą elewację mojego prawie 100- letniego domu, teraz wygląda jak nowy. Z całą pewnością mogę polecić pana Wojciecha do takich zadań.
Ela Lesiak