.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Elzbieta Sawicka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Profesjonalizm na wysokim poziomie . Całe postępowanie prowadzone było przez Pana Marka bardzo sprawnie , skutecznie i w atmosferze szacunku .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie