.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika emek eejj

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Witam wizytowałem w tym salonie wiele lat nie miłym doświadczeniem od zawsze była obsługa męska szczególnie ten pan który tam pracuje cały czas grał mi na nerwach nie zauważyłem u niego jakiś ludzkich odruchów empatii zero to głównie z winy tej osoby muszę po prostu poszukać innego salonu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie