Profil użytkownika emek eejj
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Diana Sc. Zakład Fryzjerski. Mendowska d., Sitarz A., Gryfino
opublikowano ponad 3 lata temu
Witam wizytowałem w tym salonie wiele lat
nie miłym doświadczeniem od zawsze była obsługa męska szczególnie ten pan który tam pracuje cały czas grał mi na nerwach nie zauważyłem u niego jakiś ludzkich odruchów empatii zero to głównie z winy tej osoby muszę po prostu poszukać innego salonu