Profil użytkownika Emil Kropek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin, Lublin
opublikowano ponad 7 lata temu
Jest taniej niż na lotnisku i nie pobieraja zaliczki. Można zapłacić przy odbiorze auta. Rezerwacja online działa bez zarzutu. Potwierdzenie rezerwacji dostałem po około godzinie tak samo, jak odpowiedzi na mail. Zamówiłem Skodę, ale nie mogli podstawić jej na czas wiec dostałem auto o klasę wyższe i nie zablokowali kaucji na koncie w ramach rekompensaty za spóźnienie. Skorzystam z usług Fastrental jeszcze nie raz i polecam tą wypożyczalnie każdemu kto potrzebuje auta.
Emil Kropek