.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Emilia Malinowska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Pan Doktor powoli, lecz systematycznie odczarowuje moje negatywne emocje związane z wizytą u stomatologa. Jestem już po 3 wizytach i każda z nich odbyła się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Bardzo doceniam to, że na bieżąco jestem informowana co dokładnie się dzieje, np. że zaraz może coś zaboleć, albo będę czuła dyskomfort związany z drętwieniem po znieczuleniu. Jestem też pod wrażeniem, że wyrywanie ósemki, którym wszyscy straszą, trwało maksymalnie 3 minuty i było całkowicie bezbolesne (zarówno w trakcie, jak i po zabiegu). Ogólnie rzecz biorąc - polecam wszystkim i sama zamierzam korzystać nadal z usług tego stomatologa. :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie