Profil użytkownika Emilia Malinowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stomatologia Dr Stefan Sobaniec dentysta Białystok centrum, Białystok
opublikowano ponad 5 lata temu
Pan Doktor powoli, lecz systematycznie odczarowuje moje negatywne emocje związane z wizytą u stomatologa. Jestem już po 3 wizytach i każda z nich odbyła się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Bardzo doceniam to, że na bieżąco jestem informowana co dokładnie się dzieje, np. że zaraz może coś zaboleć, albo będę czuła dyskomfort związany z drętwieniem po znieczuleniu. Jestem też pod wrażeniem, że wyrywanie ósemki, którym wszyscy straszą, trwało maksymalnie 3 minuty i było całkowicie bezbolesne (zarówno w trakcie, jak i po zabiegu). Ogólnie rzecz biorąc - polecam wszystkim i sama zamierzam korzystać nadal z usług tego stomatologa. :)
Emilia Malinowska