Profil użytkownika Engelhardt
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny. Lek. Wet. Izabela Król, Opole
opublikowano ponad 14 lata temu
Doskonały lekarz jak zresztą cała rodzina, szybka i trafna diagnoza Pani Izy ratuje już mojego drugiego psa (pierwsza po operacji i leczeniu żyła 15 lat) teraz jeździmy z Kleksem. Znam inne gabinety w Opolu ale zdecydowanie polecam Panią Król. Wszystkiego dobrego i tak dalej Pani Izo