Profil użytkownika Eugeniusz Wieczorek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Figurki z metalu Śmieszne Pomysły na prezent dla pracownika i kolegi Rękodzieło, Poznań
13 czerwca 2026
Realizacja zamówienia zgodna z ofertą, figurka wspaniała, grawer jak w projekcie.
Moja sugestia dotyczy propozycji oferty opakowania ozdobnego do wykonanej figurki.
Polecam wszystkim.
Pozdrawiam