.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Ewa Loffler

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Oszuści, złodzieje, kłamcy. Od pół roku po spłacie samochodu nie można doprosić się fv oraz reszty dokumentów. Pieniądze z ac, które powinny trafić do mnie, również sobie przywłaszczyli. Unikają kontaktu. Odradzam współpracę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie