Profil użytkownika Ewa Wiatr
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Elbląg
opublikowano ponad 6 lata temu
Nie jestem zadowolona z tej firmy poniewaz powinnam miec parametry ciepla 64 a mam 51 a place za 64 i nie moze mi dogrzac domu stale zimno w domu
Ewa Wiatr