.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Ewa

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 7 lata temu

Od prawie półtora roku lekarze nie potrafili zdiagnozować mojej, teraz pięcioletniej córeczki. Dziecko ciągle kaszlało, głównie w nocy. Na szczęście trafiliśmy do Pana Mieczysława, diagnoza zapadła po chwili, mała dostała leki, teraz jesteśmy jeszcze w trakcie leczenia, ale kaszel ustąpił w 90 procentach już w trzecim dniu kuracji. Jestem bardzo bardzo wdzięczna i polecam z całego serca Pana Magistra.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie