Profil użytkownika Ewa
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Wiktor Mieczysław, Mgr. Homeopatia, Irydolog, Terapia Manualna, Gdańsk
opublikowano ponad 7 lata temu
Od prawie półtora roku lekarze nie potrafili zdiagnozować mojej, teraz pięcioletniej córeczki. Dziecko ciągle kaszlało, głównie w nocy. Na szczęście trafiliśmy do Pana Mieczysława, diagnoza zapadła po chwili, mała dostała leki, teraz jesteśmy jeszcze w trakcie leczenia, ale kaszel ustąpił w 90 procentach już w trzecim dniu kuracji. Jestem bardzo bardzo wdzięczna i polecam z całego serca Pana Magistra.