Profil użytkownika Ewelina Jakoby
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat FPH Stan-Mar S.C. Stefania Wójcik, Marian Wójcik, Ilona Wójcik, Toruń
opublikowano ponad 6 lata temu
Super miejsce i super obsługa szczególnie ta pani w czarnych włosach☺️pozdrawiam stała klientka
Ewelina Jakoby