Profil użytkownika Ewelina
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Klimowska Ewelina- Zakład Fryzjerski Damsko-Męski, Szreńsk
opublikowano ponad 5 lata temu
Jestem klientką od 3 lat i jestem bardzo zadowolona bo zawsze można liczyć na profesjonalizm jaki rzadko się spotyka. Dzięki wiedzy i radom ,które otrzymałam w tym salonie zmieniłam całkowicie swoj wizerunek i fryzurę i podejście do dbania o włosy i jestem im za to bardzo wdzięczna bo wyszło mi to na dobre.jestem pewna że zawsze mogę liczyć na perfekcyjną obsługę