.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Ewelina

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem klientką od 3 lat i jestem bardzo zadowolona bo zawsze można liczyć na profesjonalizm jaki rzadko się spotyka. Dzięki wiedzy i radom ,które otrzymałam w tym salonie zmieniłam całkowicie swoj wizerunek i fryzurę i podejście do dbania o włosy i jestem im za to bardzo wdzięczna bo wyszło mi to na dobre.jestem pewna że zawsze mogę liczyć na perfekcyjną obsługę
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie