Profil użytkownika Fabian Mirga
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ecks Europejskie Centruk Kształcenia Stylistów, Wrocław
opublikowano ponad 13 lata temu
bylem na5-ciu dniowym szkoleniu z zakresu ciec,no i jestem zadowolony!dzieki Dominikowi dostrzeglem swoje niedociagniecia podczas strzyzen i zdobyc kilka nowych lini ciec!
Organizacja na poziomie,i ogolnie co moge napisac to wielkie dzieki raz jeszcze!
Fabian Mirga