Profil użytkownika Faustyna Faustyna
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Zgromadzenie Sióstr Służebnic Bożego Miłosierdzia. Wspólnota Klauzurowa, Rybno
opublikowano ponad 2 lata temu
To Jest pierwsze zgromadzenie do którego mam jechać pierwszy raz kontaktuje się tymi Siostrami Szukałam ich przez bardzo długi czas aż do puki wczoraj dostałam obrazek to jest ten Zakon w Którym chcę być daje pięć gwiazdek z powodu bo jest piękne to co Siostry tam czynią i robią