Profil użytkownika Fish “Fish”
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Upadłość konsumencka Białystok - Kancelaria Prawna FENIX, Białystok
opublikowano ponad 4 lata temu
Zostałem oszukany przez mecenasa.
Wpłaciłem zaliczkę, a gdy chciałem wycofać, najpierw poprosił o cierpliwość, a po dwóch miesiącach
"nie znamy się a to jest wymuszenie"
Słowem tego Pana można co najwyżej się podetrzeć.