Profil użytkownika Flis
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Europejskie Centrum Odszkodowań SA, Legnica
opublikowano ponad 6 lata temu
Infolinia, spotkanie z agentem, podpisanie umowy i przeszli do działania. Trwało to wszystko łącznie z wypłaceniem kasy 7 miesięcy. Sam to nic był nie zrobił. EuCO to profesjonaliści!
Flis