Profil użytkownika floo isa
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Zakład Blacharsko-Lakierniczy Wojciech i Tomasz Zbroja, Dojazdów
opublikowano ponad 5 lata temu
Zdecydowanie odradzam tego "blacharza-lakiernika" - Rezultat napraw w moim samochodzie: Nie wymienione uszkodzone elementy lusterka - jest chęć naprawy ale cyt: "wymienie ten i zamontuje w innym samochodzie". Pomalowana felga bez demontażu z samochodu bez zdejmowania opony, nadal z widocznymi uszkodzeniami w dodatku samą bazą.Mam nadzieję, że jest podkład. Na pytanie dlaczego? odp.: "A chciał Pan błyszczące?". - Tak chciałem jedną felgę w macie. Zawsze o tym marzyłem. Pomalowanie tylnego błotnika do zagięcia blachy - widoczne! Nie spolorowany. Malowany zderzak przedni źle spasowany i źle dokręcony - przemieszcza się. Pourywane mocowania od halogenów montowanych w zderzaku. Drzwi malowane źle spasowane. po 2 tyg nie domykają się jak kiedyś. Plus więcej takich kwiatków, które wyjdą później.
Praca szybko wykonana. Jednak w sposób tragiczny.
Boję się zostawić drugi raz samochód u takiego pseudo fachowca.
Nie polecam!
Opinia na temat Zakład Blacharsko-Lakierniczy Wojciech i Tomasz Zbroja, Dojazdów
opublikowano ponad 5 lata temu
Zdecydowanie odradzam tego "blacharza-lakiernika" - Rezultat napraw w moim samochodzie: Nie wymienione uszkodzone elementy lusterka - jest chęć naprawy ale cyt: "wymienie ten i zamontuje w innym samochodzie". Pomalowana felga bez demontażu z samochodu bez zdejmowania opony, nadal z widocznymi uszkodzeniami w dodatku samą bazą.Mam nadzieję, że jest podkład. Na pytanie dlaczego? odp.: "A chciał Pan błyszczące?". - Tak chciałem jedną felgę w macie. Zawsze o tym marzyłem. Pomalowanie tylnego błotnika do zagięcia blachy - widoczne! Nie spolorowany. Malowany zderzak przedni źle spasowany i źle dokręcony - przemieszcza się. Pourywane mocowania od halogenów montowanych w zderzaku. Drzwi malowane źle spasowane. po 2 tyg nie domykają się jak kiedyś. Plus więcej takich kwiatków, które wyjdą później.
Praca szybko wykonana. Jednak w sposób tragiczny.
Boję się zostawić drugi raz samochód u takiego pseudo fachowca.
Nie polecam!
floo isa