Profil użytkownika Florczyk
| Opinie | 3 |
Opinie
Opinia na temat Aquarius. Myjnia ręczna, KRAKÓW
opublikowano ponad 15 lata temu
bo właściciel to prostak.Każe pracownikom naciągać ludzi.
Opinia na temat Auto-Myjnia Jumbo Wash, KRAKÓW
opublikowano ponad 15 lata temu
Oddałem samochód do myjni JUMBO.Auto było bardzo zabrudzone po zimie.Po odebraniu auta mogę przyznać że to najlepsza myjnia w Krakowie.Precyzja i dokładność z jaką pracują panowie przewyższa inne myjnie.Jakość usług jest wysoka za bardzo małe pieniądze.
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków
opublikowano ponad 16 lata temu
Jestem stałym klientem tej myjni już od 2lat.W sobotę miałem ślub córki iszykowałem samochód do tego wielkiego wydarzenia.Z podziwem i uśmiechem na twarzy patrzyłem jak lśni moje audi.W drodze na ślub rodzina również była zachwycona połyskiem lakieru o który zadbali panowie.Dlatego serdecznie dziękuję i polecam tą myjnie :)