.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Florczyk

Opinie 3

Opinie

Opinia na temat Aquarius. Myjnia ręczna, KRAKÓW

opublikowano ponad 15 lata temu

bo właściciel to prostak.Każe pracownikom naciągać ludzi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Auto-Myjnia Jumbo Wash, KRAKÓW

opublikowano ponad 15 lata temu

Oddałem samochód do myjni JUMBO.Auto było bardzo zabrudzone po zimie.Po odebraniu auta mogę przyznać że to najlepsza myjnia w Krakowie.Precyzja i dokładność z jaką pracują panowie przewyższa inne myjnie.Jakość usług jest wysoka za bardzo małe pieniądze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków

opublikowano ponad 16 lata temu

Jestem stałym klientem tej myjni już od 2lat.W sobotę miałem ślub córki iszykowałem samochód do tego wielkiego wydarzenia.Z podziwem i uśmiechem na twarzy patrzyłem jak lśni moje audi.W drodze na ślub rodzina również była zachwycona połyskiem lakieru o który zadbali panowie.Dlatego serdecznie dziękuję i polecam tą myjnie :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Więcej opinii