.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Fryderyk Chęciński

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Pracowałem na waszych wózkach. Pierwsza klasa. A jak coś sie działo to telefon i sprawa załatwiana od ręki. Takie powinno być podejscie do klienta.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o., Poznań

opublikowano ponad 2 lata temu

Praca w de to szansa na lepsze życie a mondi wszystko załatwia, nawet z moim słabym niemieckim. Na produkcji nie jest łatwo, ale zarobki sensowne za to
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie