Profil użytkownika Gaa B
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Przychodnia Weterynaryjna ''ołtaszyńska'' Dr Dariusz Rzepka, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Sytuacja nagła/nienagła (trwająca 3 dni, z dzisiejszym gorszym stanem) Jestem wdzięczna za szybką, fachową pomoc. Szef konkretny, nie musiałam prosić o pomoc, a nie byłam zapisana w terminarzu, równie dobrze mógł nas spławić jak zrobiła to reszta przychodni :))
Tylko tu usłyszałam, przez telefon, przyjedzcie napewno przyjmiemy.
Ceny bardzo w porządku. Kot dokładnie przebadany, podejście lekarki profesjonalne!
Pani lekarz, niestety nie zauważyłam imienia, blondynka, cudownaaa, taki klimat, troskę - szanuję. Nigdzie takiego zainteresowania, chęci pomocy, jak tu nie doznałam.
Dodatkowo byłam świadkiem, sytuacji nagłej, piesek pogryziony 20 minut przed przyjściem Pań do przychodni. Pomoc natychmiastowa! :)
Dla tego przyjaznego klimatu, który jest rzadki spotykany i profesjonalizmu, sama chciałabym tam pracować 😂
Pozdrawiam :) będę polecać.
Gaa B