.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Gaa B

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Sytuacja nagła/nienagła (trwająca 3 dni, z dzisiejszym gorszym stanem) Jestem wdzięczna za szybką, fachową pomoc. Szef konkretny, nie musiałam prosić o pomoc, a nie byłam zapisana w terminarzu, równie dobrze mógł nas spławić jak zrobiła to reszta przychodni :)) Tylko tu usłyszałam, przez telefon, przyjedzcie napewno przyjmiemy. Ceny bardzo w porządku. Kot dokładnie przebadany, podejście lekarki profesjonalne! Pani lekarz, niestety nie zauważyłam imienia, blondynka, cudownaaa, taki klimat, troskę - szanuję. Nigdzie takiego zainteresowania, chęci pomocy, jak tu nie doznałam. Dodatkowo byłam świadkiem, sytuacji nagłej, piesek pogryziony 20 minut przed przyjściem Pań do przychodni. Pomoc natychmiastowa! :) Dla tego przyjaznego klimatu, który jest rzadki spotykany i profesjonalizmu, sama chciałabym tam pracować 😂 Pozdrawiam :) będę polecać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie